Reis Elektronik A.Ş. 32 Yıllık tecrübesiyle elektronik sektöründe sınır tanımayan yenilikleriyle hep önde olan ve 400’ü aşkın servis 700’ü aşkın satış noktasıyla hizmet vermektedir. Kurulduğu 1985 yılından bugüne kadar ki olan süreçte müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön plana almaktadır.

Türkiye’de oto aksesuar ve dizayn sektöründe zirveye oturan şirketimiz, dünya çapında kurumsallaşmaya her geçen gün bir adım daha yaklaşmaktadır. Türkiye’de en geniş teknoloji ağına sahip markalarımız yenilikte ve ürün yelpazesinde hep önde olmuştur. Pazarın lider markaları olan
Harward, Kamosonic, Massive, Newfron, Soundmax, Reiss Audio ve Diamond Audio; Reis A.S. şirketi adı altında teknoloji pazarında ilkleri ve yenilikleri Türk halkına ve dünya insanına ulaşması, satış sonrası hizmeti, teknik servis ağı, ve insan gücüne sahip firmadır.

Lcd tv monitör, oto dvd, divx oynatici, oto cd oynatici, oto dvd divx oynatici, oto amplifikator, subwoofer, oto hoparlör, oto güvenlik ve aksesuar, dvd vcd oynatıcı, fm modülator, woofer kabin ekipmanı, component ve bilgisayar ürünleri portföyünde bulunduran Reis elektronik, sahip olduğu mühendisleri ve teknik elemanlarıyla üretim bandında çıkan her ürün için istisnasız bir mükemmellik sağlamaktadır. Ses ve görüntü sistemleri denildiğinde, akla ilk gelen markaların başında Kamosonic ve Harward gelmektedir. Tecrübe, kalite , hesaplı, pratik ve modern tasarımıyla yola çıkmaktayız. Türkiye’de ilk kez oto mp3 teyp teknolojisini Reis elektronik güvencesiyle Türkiye pazarına sunmuştur. Kamosonic ve Harward Reis elektronik A.S.nin tescilli markalari olup, bu markalar birçok ülkede kendi adina A.B.D basta olmak üzere 10 ülkede Kamosonic ve Harward adı altında tescil edilmiştir. Reis elektronik, 2009 kriz ortamında büyümesine hız kesmeyip yeni showroom ve fabrika binası ile büyümeye devam etmektedir.

32 yıldır sizlere hizmet vermenin
gururunu yaşıyoruz.