Reis Elektronik bayisi olmak için talebinizi aşağıdaki formu doldurarak iletebilir ya da +90 212 659 63 20 no’lu müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.


1 – SÖZLEŞMENİN AMACI İş bu sözleşmenin amacı, Sözleşme konusu olan ticari ilişkinin yürütülmesinde TARAFLAR’ın karşılıklı hak ve yükümlülüklerini düzenlemektir.
2 – SÖZLEŞMENİN YÜRÜRLÜĞE GİRİŞİ İşbu sözleşme müşterinin sözleşmeyi ekleriyle beraber eksiksiz doldurduğu ve şartlarına uymayı taahhüt edip onayladığı, REİS ELEKTRONİK ’in kabul ettiği ve MÜŞTERİ’ye bildirdiği andan itibaren yürürlüğe girer ve hüküm ve sonuçlarını bu tarih itibariyle doğurur. Ek-1 ‘de yer alan Kredi kartı onay formunun doldurulması zorunlu değildir. Ancak Müşterilerin Kredi Kartıyla ödemede bulunabilmeleri için bu formu doldurmaları gerekmekte- dir. 5 – MÜŞTERİ ÜYELİK SİSTEMİ
3 – Müşteri Kodu: Sözleşmenin yürürlüğe girmesiyle REİS ELEKTRONİK tarafından belirlenecektir. “Müşteri kodu” özeldir ve aynı müşteri kodu iki farklı müşteriye verilemez. Aynı zamanda bir müşteriye de birden fazla müşteri kodu verilemez. MÜŞTERİ, REİS ELEKTRONİK tarafından belirlenen bir “müşteri kodu” ile sistemde her türlü kullanıcı işlemini yapmaya yetkili “yönetici kullanıcı adı” ve ilk kullanımdan sonra değiştirmesi gereken “geçici bir şifreye” sahip olur.